Zespół.

maciej-szurek

Maciej Szurek

Managing Partner

Przedsiębiorca i udziałowiec w 3 spółkach (Hashi-Tashi.com, Clotify.com, NLBC.pl), marketingowiec z 10-letnim stażem w międzynarodowych korporacjach (Mars, Volvo i Panasonic), niezależny konsultant ds. modelowania biznesowego, strategii marketingowych i aktywnej sprzedaży (Manufaktura Czekolady, Allen Carr Polska, Homplex.pl, Czynne24h.pl).

darekciesielski

Dariusz Ciesielski

Partner

Przez 20 lat budował, rozwijał i zarządzał strukturami sprzedaży w dużych organizacjach. Doświadczony konsultant, skuteczny trener, inspirujący coach i charyzmatyczny wykładowca. Specjalizuje się w kreowaniu i wspieraniu liderów w zespołach zarządzających, szkoleniach sprzedażowych, rozwoju kompetencji społecznych oraz coachingiem Prezesów i Właścicieli.

maciej-kossowski

Maciej Kossowski

Partner

13 lat doświadczenia w międzynarodowej korporacji z branży spożywczej. Obecnie Commercial Leadership Manager odpowiedzialny za całe portfolio globalnej korporacji na rynku polskim. Identyfikuje i buduje nowe okazje konsumpcji, specjalizuje się w rozwijaniu strategii cen i opakowań, tworzy strategie shopperowe. Wcześniej pełnił rolę Revenue Growth Manager, Business Planning Manager, Marketing Manager.

sylwetka-meska

Wojciech Sadowski

Partner

Senior konsultant z 13-letnim doświadczeniem w modelowaniu procesów biznesowych, zarządzaniu zmianą w organizacji, restrukturyzacjach, fuzjach i przejęciach. Specjalizuje się w zarządzaniu jakością, podnoszeniu wydajności oraz tworzeniu procesów sprzyjających zmianom kultury organizacyjnej i innowacjom. Ekspert LeanSixSigma.

izabela skrzypek

Izabela Skrzypek

Consultant

Specjalistka od działań social media, skoncentrowana na Facebooku. Przygotowuje i prowadzi kampanie reklamowe. Pisze skuteczne i angażujące teksty w social media i na potrzeby stron internetowych. Posiada doświadczenie w sprzedaży i marketingu, co pomaga zrozumieć profil i właściwe potrzeby klienta. Specjalizuje się w prowadzeniu działań reklamowych, prowadzeniu profili w social media oraz efektywnej komunikacji.

Arkadiusz Kwoska

Arkadiusz Kwoska

Partner

Seryjny przedsiębiorca technologiczny, konsultant i doradca w zakresie stosowania nowoczesnych technologii w optymalizacji biznesu. Doświadczenie zdobywał współtworząc od początku kariery firmy technologiczne oraz współtworząc działy tworzenia technologii w Polsce i USA. Obecnie min. dyrektor rozwoju biznesu trzeciej pod względem wielkości konferencji technologiczno-innowacyjnej infoShare.

walery-lach

Walery Lach

Partner

Marketingowiec z 20 letnim stażem w międzynarodowych firmach jak Bestfoods, Nestle, Morliny, Animex, Almarai Saudi Arabia, Zolotoy Urozhay Ukraina. Zna również realia funkcjonowania firm z polskim kapitałem. Większą część swojego życia zawodowego spędził w firmach spożywczych wprowadzając nowe koncepty, repozycjonując marki. Strategia marketingowa, rozwój nowych konceptów, zarządzanie marketingowe to jego pole ekspertyzy.